Maas International
  • Automaten
  • Smaken en Merken
  • Bedrijfsprofiel
    • Missie en visie
    • Nieuws
  • Maas en Maatschappij
  • Werken bij Maas International
  • Contact
  • Referenties

  • Micaffe
  • IVA en Partners
  • Customer Service
  • Inloggen
Sitemap
Disclaimer

Soest kiest voor Maas International

5/19/2011

Centraal in Nederland, onder de rook van Utrecht en omgeven door natuurschoon, ligt de gemeente Soest met haar 45.000 inwoners. De gemeente streeft naar een optimale dienstverlening aan haar inwoners en ontwikkelt zich continu om deze te verbeteren. Door een herstructurering van afdelingen is een nieuwe dynamische organisatie ontstaan. Men wilde deze positieve verandering ook intern tot uitdrukking brengen met een nieuwe 'look & feeling'. "Het design van Maas International heeft een grote rol gespeeld bij onze keuze voor een nieuwe vendingpartner", geeft Eddy van Veldhuijzen, Teamleider Interne Dienst van de Afdeling Bedrijfsvoering, aan. "De machines zijn strak, hebben een mooie uitstraling en zijn bovendien praktisch en overzichtelijk ingedeeld. Het is de kracht van Maas dat zij nauw betrokken zijn bij de ontwikkeling van de machines. Daarbij hebben zij een grote voorsprong op het gebied van innovatie."

Voor de gemeente Soest was aanschaf van koffieautomaten geen optie waartoe men gebruik maakt een huurconstructie inclusief technisch onderhoud. De gemeente Soest beschikt momenteel over acht SL50 machines met een bean-to-cup systeem. "De hoeveelheid gebruikers is bepalend bij de keuze voor een automaat", legt Eddy uit. "Door de decentrale plaatsing van de automaten is de capaciteit van de SL50 toereikend voor de gebruikers en is met zijn strakke uitstraling en onderkast een fraai concept." De overgang naar verse bonen bracht in het begin wel wat commotie teweeg. "De smaakbeleving vergde wat aanpassingen, men houdt van sterke koffie", concludeerde Eddy. "We hebben een ochtend bij één machine een smaakpanel gehouden. De andere machines werden hierop afgesteld en zo creëer je meteen draagvlak en betrokkenheid bij de gebruikers."

In het kader van maatschappelijk verantwoord ondernemen is de overheid een grote voorstander van duurzaam inkopen. "Maas International beschikt over een uitgebreid assortiment Max Havelaar producten", stelt Eddy vast. "Dat heeft zeker een doorslaggevende rol gespeeld bij onze keuze voor Maas. De materialen moeten ook recyclebaar zijn en ook dat is goed  geregeld. Maas International is voor ons een uitstekende partner op het gebied van MVO."

Servicegerichtheid staat bij de gemeente hoog in het vaandel, ook intern. Men reageert snel en adequaat op storingen en verwacht een vergelijkbare reactiesnelheid van leveranciers. Maas International voldoet aan deze verwachting, echter, de toelevering van ingrediënten is voor de gemeente nog een aandachtspunt. Maas International biedt éénmaal per maand de mogelijkheid bestellingen te plaatsen wat een ander inkoopsysteem vergt dan dat zij waren gewend. "Daardoor zijn de voorraden nu behoorlijk", geeft Eddy kritisch aan. "Een kortere bestelperiode is gewenst."

Eddy is vol lof over de samenwerking en het contact met Maas International. "Het contact is prettig en oplossingsgericht meedenken is nooit een probleem", zegt Eddy tevreden. "Maas is een goede gelijkwaardige partner. Ik ben uitermate tevreden!" Een langdurige relatie in zowel goede als slechte tijden is dan ook het streven van beide partijen. "De goedkoopste oplossing is niet de ambitie", legt Eddy uit. "Er moet echt meer zijn. Als de klik er is koesteren we die en streven we een langdurige relatie na."

Een zuivere smaakbeleving geniet de voorkeur van Eddy en daarom drinkt hij zijn koffie zwart. "Ik ben een liefhebber maar het is geen noodzaak", lacht hij tot slot. "Maar als het te lang duurt krijg ik afkickverschijnselen.


Terug naar overzicht